Ілюмінування волосся в домашніх умовах і салонах

Елюмінування волосся - це один з видів ламінування, що являє собою процедуру фарбування волосся без руйнування структури волосся. Крім того, ця процедура захищає волосся від шкідливих впливів навколишнього середовища і може бути здоровою альтернативою звичайному фарбуванню.


Незважаючи на безліч засобів для домашнього догляду за волоссям, деякі дами віддають перевагу салонним процедурам. Одними з найпопулярніших вважаються ламінування і мінералізація. Ці відносно сучасні техніки дозволяють не тільки зробити волосся красивим зовні, але і забезпечити їм харчування зсередини. Розберемося, що передбачає кожна процедура.


Що таке елюмінування волосся?

У перекладі з латинського Lumen - означає «світло», тому не дивно, що дана процедура дає насичений колір і блиск волоссю. Процедура покращує здатність волосся відображати світлові потоки.

Елюмінування волосся - досить дорога процедура, суть її полягає в фарбуванні волосся без руйнування структури, і тут ще більше, крім цього, дана процедура лікує волосся і захищає від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Елюмінування волосся чимось схоже з процедурою ламінуванням волосся. Його ще називають майбутньою альтернативою звичайному фарбуванню, чому? В першу чергу тому, що це безпечне фарбування без застосування перекису водню, це свого роду революція в технології фарбування. Адже фарба для волосся, після шампуня, найбільш купований продукт, до переліків коштів для волосся.

Елюмінування дає дуже насичений блиск волоссю, воно абсолютно не пошкоджує волосся, а навпаки покращує структуру волосся, при елюмінуванні за рахунок кислого середовища відбувається ущільнення кератинового шару волосся (основи волосся).

Елюмінування може бути двох видів: безбарвне і кольорове, з ефектом фарбування. Якщо ви виберете колірне елюмінування, колір обов'язково буде соковитим і яскравим, а якщо безбарвне, то волосся відразу знайде насичений природний колір, навіть з деякими переливами кольорів, тобто ваш рідний колір волосся стане більш насиченим. Процедура також має накопичувальний ефект, з кожним разом волосся буде покращиться і довше буде видно ефект.

Ілюмінування волосся

Обидві неправильно написали!:-))))))


Елюмінування волосся-фарбування волосся GOLDWELL Elumen, кажуть що після першого миття блиск змиветься, а ще раз помиєте і волосся перетворюється на щогло.

дивлячись яке волосся. у мене нічого не змилося. і волосся стало щільніше.

Та ні, якраз обидві правильно написали!)) тільки оразном) Ілюмінування - (від лат. illumino  освітлюю, роблю яскравим, прикрашаю)  процес виконання кольорових мініатюр (ілюмінацій). Воно може бути стійким і не стійким. Наприклад є такле засіб AROMA там 10 відтінків, є навіть просто Блиск. Так ось все це зроблено на спеціях. Яскраво і красиво. Змивається через 3-4 миття, але шкоди волоссю - «О» і можна повторювати процедуру ілюмінування, хоч кожен день))) Рекомендую!.

Ілюмінування - це додання яскравості кольором, а ламінування додання блиску, еластичності та здорового вигляду, але «Запечатати» і яскравий колір можна, як це робить Ілюмен (Goldwell) наприклад.

Відповідно пропоную ввести в ужиток назву «іламінування»))

Загалом все залежить як Ви це сприймаєте і як це можна логічно пояснити) Я взагалі сприймаю все не за назвами послуги, а з того на скільки мені це подобається.. І якщо подобається якийсь продукт по справжньому немає нічого простіше умовити людину скористатися цим продуктом, а от якщо тобі вона не подобається самому, то це вже комедія))) Всі ці терміни придумані для того, щоб внести свіжість у справлене враження) Краще запитати у майстра - як довго протримається ефект блиску або кольору, чи потрібні додаткові моніпуляції після процедури, що Ви виграєте скориставшись послугою, на скільки відновиться волосся або пошкодиться)) тощо.

цікава стаття за темою:


Товариш. Так Ви «Дмитро» або «Тапочка»?

Судячи з усього статейку-то Ви написали!)))

Ну на самомо деле полная лажа ваша статья, хотя мне Элюмен очень нравится.

1) «фарбування волосся з використанням нових, високих технологій» - технологія вже років 20 існує і викуплена у японської компанії LABEL cosmetics.

2) "При ілюмінуванні не використовуються окислюючі речовини. Ніякого переокиду або аміаку ". - брехня проникнення всередину барвника не може відбуватися без окислення. якщо немає на тюбику слова перикис і аміак це не означає що вона безаміачна там просто містяться похідні аміаку, які не афішуються. особливо прикольно перикись про яку написав)))


Як проводиться процедура в умовах салону?

При елюмінуванні, проведеному в салоні, майстер оцінює стан волосся, властивості їх структури, відсоток сідині і наслідки попереднього фарбування. Потім за допомогою спеціального шампуня він вимиває з волосся всі забруднення і залишки старої фарби, сушить і забарвлює волосся тією фарбою, яка найбільш підходить до природного тону волосся.

Після фарбування, яке триває від 20 до 40 хвилин, майстер змиває фарбу і наносить спеціальні засоби: стабілізатор і кондиціонер, які змиваються після 5-7 хвилинної витримки. Досвідчений майстер завжди зможе правильно вибрати тон фарбування для того, щоб зрівняти сивину або вимити минулий колір, і тільки після цього він приступає до елюмінування, яке покриває кожне волосся тонкою плівкою, завдяки чому він захищений і сяє!

Елюмінування дозволяє безбоязно відвідувати басейн з хлорованою водою, солярій і пляж, оскільки волоссю, що пройшли процедуру елюмінування ніщо не загрожує. Крім того, волосся виглядає так, ніби тільки що пофарбоване найякіснішою фарбою, навіть через місяць! Елюмінування дає можливість вибрати найсучасніший колір - від природних відтінків, до ультрамодних, а якісне зовнішнє покриття забезпечує тривалу стійкість барвника.

Вся процедура займає від 1,5 до 2 годин залежно від довжини волосся і їх стану, а після елюмінування майстер виконує укладання або зачіску за бажанням клієнтки, видаливши залишки фарби зі шкіри за допомогою спеціального м'якого і нешкідливого засобу, а не за допомогою «лікона», як це часто робиться в звичайній перукарні.

Щоб якнайдовше зберегти результат, рекомендується користуватися спеціальними шампунями і бальзамами для догляду за волоссям. Професійно виконане елюмінування гарантує два місяці насолоди кольором і блиском здорового і доглянутого волосся, пофарбованого в найвишуканіший колір, який підкреслить Вашу красу і індивідуальність.


Особливості процедури

Якщо ви є власницею тонкого і ослабленого волосся, а також у тому випадку, якщо ви часто користуєтеся червоними складами, елюмінування буде прекрасним виходом для вас. Ефект від такої процедури триває протягом півтора-двох місяців, а тривалість самої косметологічної маніпуляції займає приблизно годину (точний час залежить від довжини волосся).

У вас намічається відпустка на море? Проведіть процедуру елюмінування, яка дозволить захистити волосяний покрив від впливу сильного ультрафіолету і морської води.


Перед процедурою майстер очищає волосяний покрив клієнтки від залишків укладальних засобів за допомогою спеціального лосьйону. Завдяки цьому барвиста речовина буде довше триматися на волоссі. Крім того, лосьйон вирівнює структуру волосся, що дозволяє фарбі рівномірно розподілитися по всій довжині.

Після цього наноситься сам склад, який витримується приблизно півгодини. Далі фахівець ретельно промиває волосся клієнтки і наносить на нього бальзам, що доглядає.

Елюмінування волосся: основні етапи

Вирушаючи на елюмінування, не забувайте, що процедура ця триває півтори-дві години. Для того, щоб фарбування пройшло успішно необхідно дотримати всі етапи процедури. Для елюмінування використовується комплекс засобів Goldwell Elumen.


Етап № 1 Підготовка. Волосся ретельно промиває і знежирює, використовуючи шампунь серії Elumen. Потім волосся повністю висушує.

Етап № 2 Якщо є необхідності знецінення волосся, то попередньо завдають засіб для Elumen Prepare. Його ретельно розподіляють по всій поверхні волосся. Волосся просушує.

Етап № 3 Фарбування. На сухе волосся наносять барвник Elumen. Зверніть увагу! Барвник наносять з тюбика спеціальною расческой. Фарба може сильно пофарбувати шкіру голови, тому на коріння намагаються не наносити фарбу темних або насичених тонів. Фарбу витримують 30-40 хвилин, потім змивають водою з шампунем Elumen.

Етап № 4 Закріплення. На вологе волосся наносять кислотний закріпник Lock Elumen, розподіляють його по всій поверхні волосся і витримують 5 хвилин. Потім волосся промиває водою і сушить феном. Глибоке прогрівання локонів прасуванням дозволяє закріпити колір. Волосся не рекомендує мити після елюмінування протягом двох діб.

Для того щоб довше зберегти колір і вберегти волосся від агресивних зовнішніх впливів, фахівці рекомендують використовувати для подальшого догляду за волоссям шампунь серії Elumen (Goldwell Elumen Wash), а також флюїд Goldwell Elumen Care Spray, який надає волоссю блиск і полегшує розчісування.

Елюмінування волосся в домашніх умовах

Прийнято вважати, що елюмінування краще довірити досвідченому майстру. Адже навіть звичайне забарвлення він зробить набагато якісніше, ніж жінка в домашніх умовах. З цією аксіомою важко сперечатися, але багато дам проводять елюмінування волосся вдома з урахуванням того, що все необхідне для процедури можна купити в спеціалізованому магазині.

Рекомендується придбати глибоко очищаючий шампунь, використовувати який потрібно перед процедурою. Потім наноситься вирівнюючий лосьйон, а потім - безпосередньо фарба. Вона витримується на волосяному покриві близько півгодини, а потім змивається спеціальним шампунем. Закріплюється результат стабілізатором і нанесенням кондиціонера для волосся. На все це піде максимум півтори години часу. Отже, процес складнощами не відрізняється і не потребує особливих навичок.

Важливим є тільки чітке дотримання інструкції при проведенні забарвлення будинку. Елюмен легко і зручно наносити на волосся, адже ємність має аплікатор-розчіску. Завдяки особливій текстурі фарба не розтікається. Якщо врахувати, що процедура елюмінування в салонах досить дорога, то, звичайно ж, проведення її будинку заощадить ваш особистий бюджет.

Результат елюмінування зберігається довго, не менше 2-х місяців, а фарба з волосся не вимивається при використанні шампуня. Важливий момент! Володаркою волосся жирного типу, а також тим жінкам, у кого вони жорсткі, елюмінування протипоказано. Здоров'я і блиску вашій шевелюрі!

Що це таке: ілюмінування?

Почнемо з основ. Ілюмінування волосся - це спеціальне забарвлення прядей, при якому волосся не тільки не пошкоджується, але і відновлюється і покривається спеціальною захисною плівкою. Ефект фарбування більш стійкий, ніж при звичайній процедурі за рахунок того, що спочатку змивається саме плівка, а вже потім починає блякнути колір.

Вся процедура повинна проводитися тільки спеціальними засобами. У цьому випадку простим желатином не обійтися, як це робиться при ламінуванні в домашніх умовах, адже потрібно не тільки зміцнити локони, але і відтіняти їх.

Елюмен-засоби розроблялися вченими, які розглядали процес з точки зору фізики, а не якихось надскладних хімічних процесів. Отже, всі пам'ятаємо зі шкільної лави, що різноіменні електричні заряди притягуються. Ця система і є основою технології. Волосся володіє позитивним зарядом, фарба Елюмен - негативним, через що вона проникає в його структуру, прямо в центр світобудови локонів.

Елюмінування: плюси і мінуси

Плюси:

 • Відсутність у складі перекису і аміаку, що руйнують ваші кудрі. Замість цього, застосовують кислі барвники, що дають яскраві відтінки.
 • Альтернатива простому фарбуванню, що надає вашому волоссю здорового вигляду.
 • Широкий спектр кольорів та відтінків. Зробіть своє волосся унікальним! При повторній процедурі немає ніяких негативних ефектів, дія схожа з впливом шампуня.
 • Захист від зовнішнього впливу середовища: прямих сонячних променів, вітру, холоду, перегріву, механічного пошкодження від розрахунків і щіток.
 • Волосся стає глажі, об'ємнішим, яскравішим. Їх стає простіше укладати і розрахунковувати.
 • Унікальна можливість використання безбарвної фарби, що дає ефект як від глазирування або біоламінування. Фарба дарує волоссю приємний аромат.
 • Не потрібен додатковий догляд і укладання. Не потрібне кератинування і біозавивка. Просто просушіть волосся феном.
 • Ламінування може зробити будь-яка дівчина незалежно від типу волосся, ступеня їх пошкодження і зовнішнього вигляду, тобто у цієї процедури немає протипоказань.
 • Суміш, яку наносять на волосся, абсолютно безпечна, до того ж вона містить корисні мікроелементи і вітаміни. Цю процедуру можна проводить скільки завгодно до тих пір, поки волосся не вилікується.
 • Особливо ламінування корисне для тоненького і пошкодженого волосся. Вони обволокуються захисною плівкою, зволожуються і стають гладкими і блискучими.
 • Багато представників прекрасної статі воліють цю процедуру проводити перед поїздкою на море. Це робиться не тільки для того, щоб виглядати добре, але і для захисту волосся від згубного впливу навколишнього середовища.
 • Процедура ламінування позбавляє від кінчиків. Волосся виглядає густим, об'ємним і шовковистим.
 • Після цієї процедури дівчатам більше не доведеться довго мучитися і укладати неслухняні локони.

Мінуси:

 • Фарба не здатна висвітлювати волосся через відсутність окислювача. Хочете висвітлити ваше волосся? Доведеться скористатися класичним освітленням.
 • Тривалість ефекту становить всього пару місяців, після їх закінчення доведеться знову бігти в салон-перукарню робити повтор процедури. Досить висока вартість.
 • Має суто естетичний і косметичний ефект, без оздоровлення волосся. На товстих, густих кудрях ефект помітно слабший. Волосся стане важчим.
 • Не рекомендується вагітним, оскільки при попаданні мікроелементів з фарби можливий негативний вплив на плід.
 • На жаль, ця процедура недовговічна. Виявляється, чим більше пошкоджено волосся, тим менше зберігається ефект після ламінування волосся.
 • У середньому результат тримається близько місяця. Якщо ви зважилися на цю процедуру, то робіть її після фарбування, тому що заламінувавши волосся, ви не зможете їх пофарбувати. Доведеться чекати, поки захисний шар змиється.
 • Дуже важливо вибрати хорошого фахівця. Якщо ви потрапите до непрофесіонала, то він може замість перевірених і якісних матеріалів використовувати дешеву підробку.
 • Звичайно, ефект від такої процедури триватиме недовго. Ще одним мінусом цієї процедури є висока вартість.
 • Не кожна жінка може собі дозволити щомісяця платити за ламінування волосся. Але в цьому випадку є вихід, виявляється, багато дівчат роблять цю процедуру вдома. Кажуть, що результат виходить не гірше, ніж в салонах краси.

Який ефект дає ламінування волосся?

Кінчики - це вічна проблема всіх дівчат. Від них дуже складно позбутися. Навіть після стрижки через деякий час вони знову з'являються і руйнують всі мрії дівчат про довге, красиве і шовковисте волосся. Останнім часом у салонах краси все більшої популярності набирає процедура - ламінування волосся. Деякі дівчата задоволені результатом, кажуть, що волосся виглядає більш здоровим і красивим, до того ж ніяких секущихся кінчиків. Але чи так це насправді? У цій статті ми розповімо про всі плюси і мінуси ламінування волосся.

Часто поставлені запитання

Клієнти, що приходять в салон на процедуру часто не повністю володіють необхідною інформацією через що можуть виникати непорозуміння. У наступному розділі ми відповімо на всі часто поставлені питання клієнтів, щоб вони були повністю підковані в цьому питанні і можливо щось порадили майстру.

 • Родзинка образу - шатуш на коротке волосся. Це чудовий спосіб перетворитися, без нанесення шкоди своїй шевелюрі.
 • Робимо шатуш вдома на темне волосся. Інструкцію за технологією виконання тут.

У чому полягає елюмінування волосся

В основі формули складу елюмінування лежить не хімія, як у більшості складів для фарбування волосся, а фізичні процеси. Волосся має позитивний електричний заряд, а частинки барвника - негативний. За законами фізики вони притягуються один до одного. При цьому вони заповнюють порожнини всередині волосся, утворені в результаті їх пошкодження.

Таким чином відбувається і відновлення структури. Вся поверхня волосини обволокується складом і стає захищеною від впливу зовнішніх факторів. Крім того, звичайна фарба має своєю основою аміак, який має виражений неприємний запах. Склад для елюмінування на відміну від них має приємний аромат.

Чим відрізняється від ламінування?

Головна відмінність процедури ілюмінування від не менш поширеного ламінування в тому, що воно ще й відновлює волосся. Що стосується ламінування, то воно просто надає локонам зовнішній ефект за рахунок покриття захисною плівкою, але не впливає на їх здоров'я в позитивному плані.

Крім того, ілюмінування волосся - дорожча процедура порівняно з ламінуванням. Однак вона сповна себе окупає, оскільки несе в собі подвійну користь - оздоровлення та ефектність.

Переваги елюмінування волосся

Як вже говорилося вище, склад фарби для елюмінування заповнює порожнечі в структурі пошкодженого волосся, відновлюючи її. Волосся стає сяючим, набуває доглянутого вигляду, стає слухняним. Елюміноване волосся краще піддається укладанню. Їхня структура відновлюється, волосся стає міцним, еластичним і краще протистоять впливу зовнішніх факторів.

На відміну від звичайної фарби склад для елюмінування залишається на волоссі значний час. Найширша палітра відтінків дозволить знайти саме той, який сподобається і підійде вам найбільше. Кольори задовольнять будь-який смак, адже розроблені як натуральні, природні відтінки, так і яскраві кидкі для тих, хто звик дивувати. При цьому склад не змивається після процедури, а накопичується на волоссі. Відсутність аміаку і перекису водню робить склад для елюмінування нешкідливим для волосся. Він не пошкоджує волосся. Навпаки, перетворити тонке, ламке і неслухняне волосся на шевелюру голлівудських красунь.

Засоби для елюмінування

У ніші ілюмінування волосся першість ділять дві топ-компанії - бренди Wella Professional і Goldwell. Вони виробляють продукти виключно вищої якості для індустрії моди і краси.

Elumen

На палітрі фарби Goldwell Elumen (Голдвелл Елюмен) представлено 25 відтінків кольору. Використання цього засобу при елюмінуванні забезпечить не тільки тонування волосся, а й відновить їх.

Палітра фарби від Goldwell Elumen:

До складу фарби входять поживні компоненти, які утворюють плівку для захисту локонів від негативного впливу і підтримують їх в доглянутому вигляді. Після використання Goldwell Elumen волосся стає напитаним і зволоженим, воно не пушеться, не електризується і не тільки виглядає здоровим зовні, але і є таким всередині.

Пропонуємо переглянути відео про засіб для ілюмінування волосся Goldwell Elumen:

ILLUMINA

Професіонали компанії Wella Professional створили лінію Illumina Color, яка підкреслює природну красу волосся.

Повний комплекс мікрочастинок, вітамінів і рослинних екстрактів, який міститься в фарбі, допомагає містити волосся в повному порядку.

Недоліки елюмінування

Цю процедуру не рекомендують тим, у кого від природи дуже масивне, товсте і важке волосся. Елюмінування тільки ще більше обважнить волосся. Волосся, що зазнало елюмінування, рекомендується мити і обробляти спеціальним шампунем і бальзамом, вартість якого перевищує вартість звичайних засобів по догляду за волоссям. Тут ва

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND