Як ловити білого амура на очерет

Як ловити білого амура на очерет

Рибальська практика показує, що для ловлі навіть самої хитрої риби існує величезне розмаїття способів приманки. Одним з таких видів вважається білий амур. Він є «вегетаріанцем» - харчується тільки рослинними кормами, крім того, ця риба дуже обережна, ляклива і розумна. Отже, щоб її зловити, потрібно потрудитися і до того ж володіти певними навичками і посидючістю. У цій статті подано інформацію про те, як ловити білого амура на очерет, яка потрібна оснастка і які способи насадки.

Як правильно почистити карася

Як правильно почистити карася

Страви з риби дуже корисні і смачні. Особливо якщо ця риба - карась, і виловлений він власноруч. Але не багато його поціновувачів люблять чистити рибу в домашніх умовах перед приготуванням. Існують методи швидкої і легкої чистки карася від луски і нутрощів, про які буде сказано далі в статті.

Як зимують карасі і як допомогти рибі пережити зиму в маленькому ставку

Як зимують карасі і як допомогти рибі пережити зиму в маленькому ставку

Карась, як відомо, є одним з нечисленних видів прісноводних риб, які можуть ловитися в будь-яку пору року, включаючи мертвий період безглуздя. Однак сказане зовсім не означає, що цьому дрібному родичу коропа легко вдається переживати холоди, особливо в невеликій водоймі, яка може промерзати до самого дна. Про те, як зимують карасі, чим можна допомогти їм у сильні морози, а також про всі особливості зимової риболовлі на цього представника сімейства карпових - нижче в огляді.

Як розвести і утримувати карасів у домашньому ставку

Як розвести і утримувати карасів у домашньому ставку

Велика частина риби, представлена в торговельній мережі, - це продукція рибальських господарств, вирощена в ставках. Магазини зацікавлені в її отриманні, адже тоді асортимент риби не залежить від сезонів, погоди і успішності рибальських промислів. Рибництво - непоганий бізнес, але до того, як прийняти таке відповідальне рішення, обов'язково прочитайте про особливості і правила розведення риб у домашніх водоймах.

Хвороби і паразити карася

Хвороби і паразити карася

Карасі, як і будь-які живі організми, можуть бути переносниками інфекцій, які потрапляють до них через корм, птахів та інших риб. Одна хвора особина може заразити весь косяк, тому власникам приватних ставків необхідно вчасно вживати заходів і не забувати про профілактику. Інфекції, якими заражаються карасі, можуть передаватися людині і завдавати шкоди. Про те, чому хворіють риби, і які при цьому спостерігаються симптоми - далі в статті.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND